צריך עדכון פלאש לחצו כאן
 
 


 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *
 
 
> מי שלא חווה חרדה לא יכול להבין את גודל השיתוק

מעולם לא כתבתי  מכתב שהוא סוג של מכתב פרידה לאדם כל כך יקר לליבי, כשאני אומר יקר לליבי זה יקר בקטע אחר. זה נכון שאנחנו לא מכירים שנים, זה נכון שלא היינו נפגשים כל יום וגם לא מסמסים ומדברים בטלפון כמו חברים טובים אבל בחצי שנה האחרונה היה לך מקום מאוד משמעותי בחיים שלי, תפסת בי חלקים, רגעים, מחשבות, אמת, דמעות, הבנה ובעיקר הרבה מאוד פחד מהבאות. לכל מי שקורא את המכתב הזה בטוח יש סקרנות רבה להבין במה מדובר, אך מי שלא חווה חרדה לא יכול להבין את גודל השיתוק, את גודל הפחד את העוצמות הגבוהות שהחרדה מביאה אל תוך חייך, זה היה אחרי שבועיים שהכל היה נראה לי לא טוב, מרוסק אי אפשר להסביר אבל אפשר לומר שהכל נראה כאילו אין מחר ועוד שניה הכל הולך להיגמר.
הרמתי לך טלפון מבוהל בחצי נשימה ואמרתי "היי זיו, אתה לא מכיר אותי אבל אני במצב לא טוב ואני חייב עזרה". קבענו להיפגש. הגעתי אלייך לקליניקה שכבר היא בפני עצמה מרגיעה, מריחה טוב ובעיקר מוכנה להכיל את הסיפור הכ"כ כואב שתקף אותי. לעולם לא חשבתי שאלך למטפל (אולי כן חשבתי אבל לא מתוך מצוקה כזאת) השתחררתי מהצבא נכנסתי לחרדה קשה מכל מה שסבב אותי באותה תקופה.
ואתה במעט מילים, הרבה מבטים ועיינים כל כך טובות הצלחת בעדינות להגיע לנפש שלי ללטף, לברר, לשאול, לחפש זה נכון, התוצאות לא הגיעו מיד אבל אחרי מס` פגישות שהצבת בהדרגתיות מוחלטת בעדינות שאין כמותה התחלתי להרגיש טוב יותר למדתי לחבק את החרדה להתמודד, לא לפחד, לדבר... זה נכון זו הייתה תקופה קשה מאוד אבל למדתי אינסוף, הבנתי, השכלתי ובעיקר למדתי להעריך דברים שבחיים לא יחסתי להם חשיבות...

ולך זיו יקר הצורך שלי להודות חזק מתמיד, הדף הרי יהיה צר מלהכיל את ברכותיי, תודותיי, ואמוני הרב בך ובעשייה שלך....
ובכל זאת חשוב לי שכולם ידעו כמה עבודה טובה יפה ונקייה אתה עושה...
 
אני רוצה בנימה של סיום לתת טיפ לכל אותם אנשים שפתאום נתקפים בחרדה:
יכול להיות שאצלי החרדה עוד תחזור (אני סבור ובטוח שלא סיימתי את הדרך)
אך אני יודע שמי שיחליט לאמץ את החרדה מי שיפסיק לפחד מהפחד ויחבק אותו
עם הזמן החרדה תאבד בו עניין, לא יהיה לה מקום בחיים שלו יותר.
אל תפחדו, כל פחד הוא מוגדל ב- 8 מגה פיקסל מהמציאות...
השתמשו בזיו, תחשפו, אל תבהלו...
 
שלכם....
א.


« חזרה למטופלים מספרים
 
 
חרדת קהל
חרדת בריאות
פוביה
הפרעה טורדנית כפייתית
חרדת מבחנים
טראומה
חרדת נהיגה
שם
טלפון
מייל
קוד אימות

   שנה תמונה   
 
up-grade: קופירייטינג | מיתוג ועיצוב האתר Web-Traffic ויביט - בניית אתרים